021-88312573 pdair.org@gmail.com
روز ارتباطات و روابط عمومی گرامی‌باد

روز ارتباطات و روابط عمومی گرامی‌باد

به گزارش روابط عمومی موسسه کنشگران توسعه پارس؛ سیدمحمدصادق سیادت، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موسسه کنشگران توسعه پارس در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است: امروزه در عصر حاضر اگرچه نگوییم ارتباطات اولین عنصر و اساسی ترین اصل مورد نیاز بشر است، اما به جرأت می‌توان گفت یکی از بنیادی ترین دانش‌ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و شالوده و زیربنای سایرعلوم قرن حاضر است.

یکی از واحدهای هر سازمان پویا، روابط عمومی آن سازمان می‌باشد و اگر این واحد، برخوردار از پویایی و خلاقیت باشد می‌تواند تحرک و نشاط را به تمامی سازمان منتقل سازد. اصولاً نوآوری در کارها و برنامه‌های روابط عمومی فعال یکی از مؤلفه‌های اصلی به شمار می‌رود؛ به خصوص با جهانی که هر لحظه در حال تغییر است روابط عمومی ها ناچارند به سمت ایده‌های نو گام بردارند.

یکی از مقوله‌هایی که امروزه در جذب و نگهداری خیرین و داوطلبین یک سازمان مردم نهاد دارای اهمیت و اولویت بسیاری است و از جمله عوامل مهم در موفقیت آن‌ها محسوب می‌گردد، ارزش آن‌ها است. امروزه اعتقاد بر این است که برای بهبود عملکرد مدیریت رابطه با خیرین، سازمان‌های مردم نهاد باید عملیات خود را در جهت خلق کردن و ارائه‌ی ارزش‌های بیشتر برای مخاطبین خود تغییر دهند. بنابراین شناسایی و بررسی ابعاد کلیدی ارزش خیرین در جهت بهبود عملکرد رابطه با خیر و ذی‌نفع فوق العاده با اهمیت است، چرا که موسسه‌ها باید به خوبی اثرات هر یک از ابعاد ارزش خیر و ذی‌نفع را درک کرده و منابع محدود خود را به درستی در این راه تخصیص دهند؛ چراکه درک درست از مشارکت آگاهانه و فعالانه مردم در سازمان‌های مردم نهاد از جمله عملکرد روابط عمومی است.

اینجانب فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی مشعل‌داران فروزان توسعه ارتباطات به خصوص در سازمان‌های مردم نهاد که زمینه‌سازان هم‌افزایی، هم‌اندیشی، هم‌سویی، هم‌نوایی و هم‌گرایی هستند و همچنین مسئولان و خبرنگاران رسانه‌های خبری، مطبوعات و فعالان فضای مجازی که در جهت ایفای این رسالت خطیر گام برمی‌دارند، تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و توفیقات روزافزون همه‌ی عزیزان را از درگاه ایزد متعال مسئلت می‌نمایم.