021-88312573 pdair.org@gmail.com
هزار نفر عضو کمپین خرید گوشت/ روایتی واقعی از خانواده‌ای که یک سال گوشت نخوردند!

هزار نفر عضو کمپین خرید گوشت/ روایتی واقعی از خانواده‌ای که یک سال گوشت نخوردند!

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کنشگران توسعه پارس؛ کمپین عید قربان برای فقرا با هدف خرید گوشت برای خانواده‌های کم برخوردار از پانزده روز گذشته آغاز شد.

مونا رحمانی، مدیرعامل موسسه خیریه کنشگران توسعه پارس با تاکید براینکه تا به امروز بیش از هزار نفر به این پویش پیوستند؛ بیان کرد: در ایامی که بیماری کرونا بر جامعه جهانی قالب گشته است؛ بسیاری از مردم کشورمان دچار مشکلات اقتصادی فراوانی شده که از جمله آن‌ها می توان به عدم کسب درآمد کافی اشاره کرد. در این ایام، مدیران موسسه خیریه کنشگران توسعه پارس با سفر به استان‌های تحت پوشش خود اقدام به کمک‌های بهداشتی و معیشتی فراوانی کردند.

او افزود: در یکی از سفرهای فوق، نامه‌ای بدست مدیر روابط عمومی موسسه رسید که دلیل ایجاد کمپین شد، متن نامه بدون امضاء و شماره تلفن تنها دو جمله بود «به ما گفتن هر خبری داریم به شما بدیم؛ خانواده من یک ساله گوشت نخوردن».

مدیرعامل موسسه کنشگران توسعه پارس با تاکید برآنکه جمع آوری کمک‌های مردمی در این کمپین تا روز عید قربان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه هنرمندان، پزشکان، مسئولین، ورزشکاران و مردم استقبال بسیاری خوبی از این کمپین داشته‌اند و کمک‌ خوبی نیز جمع آوری شده است؛ اما بدون شک افزایش این کمک‌ها به معنای افزایش لبخندهای بیشتر بر لبان خانواده‌های کم برخوردار خواهد بود.

لازم به ذکر است، گزارش مالی این کمپین نیز از طریق رسانه‌ها به اطلاع عموم خواهید رسید و روز یکشنبه اولین مرحله توزیع گوشت بین خانواده‌های کم برخوردار است.تا به امروز هنرمندانی چون لیلا اوتادی، لیلا بلوکات، بهاره رهنما، مریم معصومی، فریبا نادری، شبنم قلی خانی، ویدا جوان، مهشاد عرب، محمدهادی عطایی، سعید داخ، فاطیما درستکار، مریم ماهور، مرجان سپهری، بهار ارجمند، مازیار رضاخانی، غزل عبدی، لیلا برخورداری، شیوا طاهری، یلدا انگالی، شهناز شهبازی، سیما خضرآبادی، اتابک نادری، امیر تیموری، گلشید بحرایی، ماریه ماشااللهی و علی بیگی از حامیان این پویش بوده‌اند.